Brązowe plamienia ze skrzepami u 42-latki

WITAM SERDECZNIE.MAM PROBLEM Z MIESIĄCZKĄ.MAM 42 LATA I BRĄZOWE ZE SKRZEPAMI PLAMIENIE PRZYPOMINAJĄCE DROBNIUTKO POSZARPANĄ BŁONĘ ŚLUZOWĄ NA PRZEMIANĘ Z NIEDUŻA KROPELKĄ "ZDROWEJ" KRWI I TAK PRZEZ 12 DNI BEZ ŻADNEGO BÓLU. NATOMIAST DZIŚ JUŻ(13 DZIEŃ)JAK ZACZĄŁ BOLEĆ MNIE BRZUCH JAK TO ZWYKLE MIAŁAM POD CZAS OKRESU NORMALNEGO(MÓJ CYKL TRWAŁ 3-4 DNI CO 21-24 DNI).NIE MAM OBRZMIAŁYCH CZY BOLĄCYCH PIERSI(JAK ZWYKLE POD CZAS MIESIĄCZKI MIAŁAM)CZY MOGĘ DOSTAĆ PORADĘ?CO MI DOLEGA?P.S.DZIĘKUJĘ.

Piotr Pilarski

Ciężko stwierdzić bez badania. Mogą to być objawy infekcji. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.