Brązowe plamienie a ciąża

ostatni okres mialam 16 listopada, trwal 7 dni, cykl mam nieregularny 31, 32 dni, spodzziewany okres powinnam dostac 222, 23.12, w tym czasie wspolzylismy z mezem wielokrotnie ze skonczeniem we mnie:) tak mi sie wydaje dwa dni temu mialam jajjeczkowanie, dzis pojawilo sie plamienie brazowe, bezbolesne, z domieszka krwi, czy to plamienie oznacza ciaze?, powinnam udac sie do lekarza? prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli do stosunków dochodziło wielokrotnie i były to zbliżenia bez zabezpieczenie warto rozważyć ciążę. Wtedy to można by mówić o plamieniu implantacyjnym. Sugerowałbym wykonać test ciążowy.