Brązowe plamienie dzień lub dwa przed planowanym pojawieniem się menstruacji

Dobry wieczór. Od 9 dni spóźnia mi się okres. Jedyne, co zaobserwowałam to lekko brązowe plamienie dzień lub dwa przed planowanym pojawieniem się menstruacji. Dodam, że podczas całego cyklu owulacyjnego nie współżyłam. Czy jest to powód do obaw?

Małgorzata Panek

Krwawienie acykliczne , przy spóźniającej się miesiączce, może być związane z zaburzeniami hormonalnymi.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam