Brązowe plamienie i delikatny ból jajnika: czy to może być ciąża?

Witam serdecznie. Piszę ponieważ mam problem.
18.02 rozpoczął mi się cykl.
Mniej więcej od 18 dc zaczęłam mieć brązowe plamienie, później plamienie krwią, delikatne pobolewnie jajnika i trwa to do teraz, ale bardzo delikatnie. Czym to może być spowodowane?
Dodam także, że współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia od początku cyklu mniej więcej co drugi dzien, czasami codziennie.
Chyba takie plamienie niekoniecznie oznacza ciażę? Robiłam też test, ale wyszedl negatywny.
Dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie!
Z Pani opisu wynika, że plamienia mogą być spowodowane ciążą. Wspomina Pani, że zdążyła wykonać test ciążowy. Podstawowe pytanie brzmi, kiedy był on wykonywany. Przyjmuje się, że wiarygodne wyniki domowych testów ciążowych uzyskuje się w dniu spodziewanej miesiączki, względnie po 14 dniach od daty ryzykownego zbliżenia, co w Pani przypadku jest trudne do ustalenia.
Jeżeli test nadal okaże się negatywny konieczna będzie wizyta u ginekologa, który podczas badnia ginekologicznego ustali przyczynę Pani dolegliwości.
Plamienia międzymiesiączkowe mogą być wywołane wieloma schorzeniami, dlatego zawsze wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki.
Pozdrawiam.