Brązowe plamienie i odstawienie antykoncepcji doustnej a możliwość zajścia w ciążę

Witam 15 stycznia miałam miesiączkę 22- 24 zapomniałam wziąć tabletki anty 25 dostałam brazowych plamień od tamtego czasu nie brałam już tabletek a z partnerem kochamy się prawie codziennie od kilku dni boli mnie brzuch i plecy dolna część boli mnie tez głowa czy mogę być w ciąży?

Renata GrzechociĹska

W trzecim tygodniu przyjmowania tabletek pominięcie tabletki zazwyczaj nie powodujw obniżenia jej skuteczności. Plamienia mogaww być wywołane zaburzeniami hormonalnymi. Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy.