Brązowe plamienie i skrzepy podczas stosowania tabletek Yaz

Biorę tabletki od 4 lat, yaz, nigdy nie miałam jakiś widocznych oznak niepożądanych. Aktualnie jestem tydzień przed okresem i pojawiły się u mnie pierwszy raz w życiu brązowe upławy z małymi zakrzepami. Stosunek płciowy odbyłam tydzień temu, jednak nie pominęłam żadnej tabletki, ani nie miałam wymiotów czy biegunki. Dodam, iż aktualnie mam grypę trwającą od jakiegoś tygodnia i zaczęłam ćwiczyć na siłowni od półrocznej przerwy. Bardzo się zmartwiłam tymi upławami, dlaczego wystąpiły?

Renata GrzechociĹska

Witam,
stan może być spowodowany infekcją lub działaniem niepożądanym preparatu. Jeżeli sytuacja się powtórzy w następnym cyklu proszę udać się do ginekologa
Pozdrawiam