Brązowe plamienie po okresie przy antykoncepcji hormonalnej

Od 21 stycznia biorę tabletki antykoncepcyjne . Jestem już przy 10 tabletce. Biorę je regularnie. Jednak po okresie utrzymuje się brązowe plamienie. Czy to normalne? A może powinnam się zgłosić z tym do lekarza? Dodam, że to moje pierwsze tabletki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W ciągu trzech pierwszych cykli mogą utrzymywać się krwawienia śródcykliczne.