Brązowe plamienie po pettingu i ból podbrzusza

Witam Czasem po pettingu na palcach mojego chłopaka pozostaje krew ,a na moich majtkach brązowy osad ( jakby ktoś rozlał brązową wodę ) nie jest to śluz , nie ciągnie się . Czasem też boli mnie po lewej stronie ( 1raz na miesiąc , 2 ) podbrzusza ,nie wiem czy to ma jakiś związek i czy są to objawy choroby ? czy zwykłe zadrapanie ? dodam , że osad ten powraca do normy tego samego dnia . Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą wynikać z tzw plamienia kontaktowego. Warto aby ginekolog ocenił stan śluzówki narządów rodnych. Najprawdopodobniej nie jest to jednak oznaka poważniejszej choroby a jedynie wynik podrażnienia.