Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe plamienie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych na Vibin

Witam. Zmieniłem tabletki z cilist na vibin mini wzięłam do końca blistek cilestu i po 7 dniowej przerwie ( wtedy pojawiła się miesiaczka) zaczęłam blistek z vibin mini wiem ze trzeba się zabespieczac ale 6dnia mąż zapomniał ,teraz biorę te białe tabletki z bliska na miesiaczke wzięłam już 3 i pojawiło się takie brązowo- krwiste plemienia czy to mniesiaczka.? Bardzo proszę o pomoc z góry bardzo dziękuje
ponad rok temu

Wzrost ryzyka raka piersi w HTZ

Witam serdecznie, Wszystko wskazuje na to, że pojawiło się u Pani krwawienie z odstawienia. Jest to odpowiednik miesiączki pojawiającej się w trakcie stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy