Brązowe plamienie podczas starań o dziecko

Witam. 07.01 miałam miesiączke która trwala do 12.01, 17.01 kochałam sie z partnerem bez zabezpieczenia ( staramy sie o dziecko ). Dzis zauwazylam brazowe plamienie, nie jest zbyt obfite lecz widac je na wkladce .Jaka moze byc tego przyczyna??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plamienie może być objawem np. krwawienia implantacyjnego lub też spowodowane inną przyczyną. Jeżeli będzie ono się przedłużało proszę udać sie do ginekologa.
Pozdrawiam