Brązowe plamienie przed zakończeniem opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam.Kończę przyjmować 4 opakowanie tabletek Asubtela.Zostało mi 6 tabletek do 7dniowej przerwy(ost.tabletka wzięta będzie jak dotychczas w sobotę)a pojawiło się brązowe plamienie.Wcześniej nie miały one miejsca a miesiączka zaczynała się zawsze drugi/trzeci dzień po odstawieniu.Nie zapomniałam żadnej z tabletek.Z partnerem współżyję regularnie.Czy możliwa jest ciąża?Proszę o pomoc gdyż na wizytę w gabinecie będę musiała czekać 3 tygodnie a do tej pory będę szalała z nadmiaru myśli...Pozdrawiam

Jeśli stosowała Pani antykoncepcję według zaleceń, nie ma powodu do niepokoju. W trakcie przyjmowania tabletek często zdarzają się plamienia poza tygodniem przerwy. W razie wystąpienia innych niepokojących objawów proszę skonsultować się z ginekologiem.