Brązowe plamienie przy napięciu mięśni

dnia 16.10 okres i w tym dniu zaczelam brac tabletki anty vibin mini. po 8 dniach, zle sie czulam, byly to zapewne skutki przystosowania do tabletek,a ze mam teraz duzo pracy,nauki, postanowilam po 8 dniach odstawic tabletki, i tak 30.10 dostalam krwawienie z odstawienia,poczatkiem delikatne, pozniej intensywne i skonczylo sie w niedziele 03.11.We wtorek 05.11 zauwazylam jasno rozowe, brazowe plamienie przy wyproznianiu,przy mocniejszym napieciu miesni, czy to jest normalne w takim wypadku??

Witam! Opisane plamienia najprawdopodobniej są skutkiem zachwiania równowagi hormonalnej spowodowanego przez nagle odstawienie tabletek. Oczywiście jeśli po odstawieniu preparatu nie stosowała Pani dodatkowej antykoncepcji, nie można wykluczyć również ryzyka ciąży.