Brązowe plamienie w 7-tygodniu ciąży

Witam,mam 23 lata aktualnie jestem w 7 tygodniu ciazy,wczoraj tzn dnia 25.07.15 rano obudzilam sie z brazowa plama na majtkach oraz krwia,pojechalam do szpitala,tam zrobili mi usg i lekarz powiedzial ze z dzieckiem wszystko dobrze,czy to normalne ze tak sie stalo? czy moze powinnam sie martwic ze to poczatek czegos co moze nadejsc? np poronienie? dodam ze juz dwie ciaze pod rzad stracilam w 10 tygodniu ciazy,ta jest trzecia,bede wdzieczna za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy przy poprzednich poronieniach była wykonana diagnostyka? w tym momencie ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego.