Brązowe plamienie zamiast okresu w przerwie pomiędzy tabletkami antykoncepcyjnymi

Dzien dobry, uprawialismy z dziewczyna sex "konczac w srodku". Dziewczyna bierze regularnie tabletki antykoncepcyjne, wrecz co do minuty. Zamiast spodziewanego okresu, wystapily skape, brazowe plamienia (trwalo do 2, max. 3 dni). Odczuwala podczas tego bardzo silny bol, jak przy miesiaczce. Plamien dostala w srode, a w czwartek zrobila test, ktory wyszedl negatywnie. Czy mam jakiekolwiek powody do obawow? Czy test zrobiony w takim dniu jest wiarygodny?
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie. Test ciążowy wykonany w tym okresie powinien być wiarygodny. Raczej nie mają Państwo powodów do obaw, ryzyko ciąży w tym wypadku jest praktycznie równe zeru. Krwawienie z odstawienia wielokrotnie przybiera postać delikatnego plamienia, trwającego zaledwie kilka dni.