Brązowe plamki na skórze

witam. ma na skórze brązowe plamki , byłem u lekarza rodzinnego i przepisał mi maść Pimafucort ale po tej maści mam więcej plam niż miałem wcześniej , co mam robić?

Witam po maściach najpierw blizny się uwidocznią bardziej, później delikatnie zjaśnieją, jeśli chce Pan mocniej zadziałać na przebarwienia należy u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej zastosować peelingi medyczne po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie.