Brązowe plamy na czole

Witam jestem mloda kobieta rok temu zauwarzylam ze dostalam jakies plamy brazowe na czole i na lewej stronie kolo oka z boku czy powinam to bagatelizowac czy powinam sie udac do lekarza nie jestem w ciazy i nie bylam mam 29 lat

Witam mogą być to przebarwienia. Najlepiej skonsultować skórę u lekarza medycyny estetycznej. Najczęściej stosuje się zabiegi cosmelan/dermamelan, peelingi medyczne. A z domowej pielęgnacji polecam stosowanie kremów z filtrm spf 50 oraz kremy złuszczające np. obagi. exfoderm.