Brązowe plamy pomiędzy piersiami

Witam. Mam taki problem, mam dość spory biust i pomiędzy piersiami mam takie brązowe plamy ... schodzi z tego miejsca również skóra nie wiem jak się tego pozbyć :( Czytałam na różnych forach internetowych że nieraz pojawia się to po ciąży np ale ja w ciąży nie jestem ani nie byłam ...

Witam proszę udać się do lekarza na konsultację, byc może pojawiło się przebarwienie. Wtedy lekarz doradzi metodę ich usunięcia. Najczęściej laserem i peelingami się je usuwa.