Brązowe plamy w miejscu usuniętych żylaków

8 miesiecy temu mialam operacje zylakow metodw klasyczna.W miejscach usunietych zyl utrzymuja sie brazowe plamy na skorze,Co to moze oznaczac?Czy sa jakies srodki na takie przebarwienia, Krystyna

Proszę udać się do operatora! Ja , na odległość W-wa-Słupsk , bez zbadania nie jestem w stanie nic odpowiedzieć-NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż