Brązowe upławy - czy zbliża się okres?

Witam od ponad miesiąca nie mam okresu. Od dwóch dni mam brązowe upławy z pochwy co to może znaczyć? Czy okres się zbliża?

Witam serdecznie.
W przypadku braku miesiączki w pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę.
Innymi przyczynami barku miesiączki mogą być czynniki zewnętrzne np. stres, długotrwały wysiłek fizyczny czy też intensywne odchudzanie. Należy też wziąć pod uwagę zaburzenia hormonalne, torbiele jajników.
Może być tak, że plamienia poprzedzają okres.
Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego. W przypadku ujemnego wyniku i braku miesiączki wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam