Brązowe upławy i ból podbrzusza

Witam.Mam brązowe , śmierdzące upławy ,, Okresu powinnam dostać 7... ostatnią miesiączkę miałam 7września i od tamtej pory z nikim sięnie kochałam... pobolewa mnie dół brzucha.. co to za objawy ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję dróg rodnych. Konieczne jest włączenie odpowiedniego leczenia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Wskazna konsultacja ginekologiczna, konieczne badanie we wzierniku
celem określenia rodzaju infekcji, być może konieczne będzie wykoonanie
posiewu/ USG dopochwowego.