Brązowe upławy i brak miesiączki

Około dwa tygodnie temu wystąpiły u mnie upławy, koloru brązowego, trwało to około 2 dni i zastanawiam się czy może to mieć powiązanie z miesiączką. W zeszłym tygodniu powinnam ją dostać lecz do tej pory jej nie ma. W zamian miewam od kilku dni bóle podbrzusza oraz bolą mnie piersi, robiłam test ciążowy-negatywny. (ostatni raz kochałam się z chłopakiem 2 tyg temu). Na co może wskazywać brak miesiączki przy wcześniejszym wystąpieniu owych upławów?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to wynik zaburzeń hormonalnych. Dokładnej odpowiedzi mógłbym udzielić po przeprowadzeniu badania ginekologicznego.