Brązowe upławy po stosunku - czy to normalne?

Witam,
tydzień temu pieściliśmy się z chłopakiem, nawet doszło do stosunku, ale to nie trwało zbyt długo, nie byłoby problemu, jednak dzień po tym wystąpiły u mnie upławy, dokładnie są one brązowe i wyglądają nie jak zwykły, płynny śluz, lecz właśnie tak jakby „żyłki” rozciągliwe. Nie umiem inaczej tego określić słowem (są, jak gdyby się wzięło na palec i nacisnęło drugim, po prostu by się rozciągało). Przepraszam za wyrażenia, ale staram się dokładnie wyjaśnić, o co mi chodzi.
Od stosunku minęło już tydzień i ja ciągle je mam, pojawiają się zwłaszcza na papierze po wydalaniu moczu. Myślałam, że to może być grzybica, ale nie mam innych objawów takich jak świąd czy pieczenie, ogólnie nic innego mi nie dolega.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
plamienia śródykliczne mogą mieć różne przyczyny. Należy wziąć pod uwagę m.in. zaburzenia hormonalne, polipy, stany zapalne dróg rodnych, endometriozę, torbiele jajników. Nie podała Pani, od którego dnia cyklu pojawiły się plamienia.
Aby wyjaśnić przyczynę Pani dolegliwości, konieczna jest konsultacja ginekologiczna. Badanie ginekologiczne oraz badania dodatkowe (m.in. USG narządu rodnego) pozwolą na postawienie rozpoznania.
Pozdrawiam