Brązowe upławy podczas owulacji

Witam! Mam 19 lat i trochę niepokoję się o swoje zdrowie. W zeszłym miesiącu podczas owulacji pojawiły się u mnie brązowe upławy trwające trzy dni. Towarzyszył im ból podbrzusza. Zawsze mam regularne miesiączki. Tym razem okres się spóźnia, ale na razie nieznacznie. Ostatnią wizytę u ginekologa miałam już rok temu. Nie wykazała ona żadnych problemów ze zdrowiem. Podkreślę, że na pewno nie jest w ciąży. Chciałabym wiedzieć czy moje objawy mogą być związane z jakimiś nieprzyjemnymi chorobami.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.