Brązowe upławy pomiędzy miesiączkami i wykluczenie ciąży

Chciałam się dowiedzieć, jeśli współżyłam w grudniu i miałam okres w grudniu i w styczniu, to nie jestem w ciąży? między okresem i teraz mam upławy w kolorze brązowym, ciemnym. O czym one mogą świadczyć? Bardzo się boję że to ciąża ale skoro miałam okresy na początku stycznia test negatywny.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobnie nie jest Pani w ciąży, jednak zalecam wizytę u ginekologa celem wyjaśnienia źródła plamień i ewentualnego ich leczenia. Pozdrawiam