Brązowe upławy przechodzące w czerwone krwawienie - czy to objawy poronienia?

Mam 34 lata. Mieszkam za granica. Jestem po 5 poronieniach. zostalam zdisgnozowana z czynnik V leiden bardzo staralismy sie o ciaze. Ostatnia miesiaczke mialam 14.12 mam regular and Cullen co 29 dni. 9 styczniu spodziewalam sie miesiaczki ale jednoczesnie zrobilam testy (7) ciazowe. Wszystkie wyszly pozytywne. Od lekarza dostalam clexane 40 ml kyory musze wstrzykiwac codziennie. 14 stycznia zaobserwowalam Brazowe uplawy kyore zmienily sie w czerwinski krwawienie. Krwawienie nie jest tak silne jak w Czasie okresu jednak jest . Udalam sie do lekarza jednak nie zlecil zadna he badan krwi zalecil kezenie w lozku I czekanie usg zlecil na 22 stycznia. Bardzo sie marywie czy to mozliwe ze to kolejne poronienie. Nie mam zadna he skurczy ani boli

Szanowna Pani, radzę udać się jeszcze raz do ginekologa i zrobić szybciej badanie USG. Pozdrawiam