Brązowe upławy, swędzenie i ból jajników a stosowanie Atywii

Witam,mam 21lat. Od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne(kiedyś Syndi 35, teraz Atywia) z powodu torbieli, którą kiedyś miałam,nie współżyje.W 17dniu cyklu pojawiły się brązowe plamienia,trwają 3dni, do tego doszło pieczeniu i nieprzyjemny zapach. Bolą mnie również jajniki. Proszę o odpowiedz ponieważ bardzo się denerwuje. Pozdrawiam

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej związane są z infekcją pochwy. tego typu zakażenia nie są groźne, wymagają jednak włączenia antybiotykoterapi, w związku z czym powinna Pani zgłosić się do lekarza.