Brązowe upławy u 23-latki

Witam Mam na imię Agata,mam 23 lata. Od dłuższego czasu swędzi szczypie bardzo mnie pochwa. Podczas i po stosunku też okropnie szypie... Cały czas lecą mi upławy ciemno brązowe,białe,przezroczyste,i są czasami grudki takie w tych upławach:(( nie jestem ubezpieczona(nie mam możliwości być ubezpieczona). Czy są jakieś leki którymi mogę się sama leczyć i które pomogą? ?

Proszę zakupić w aptece globulki na infekcje mieszane i stosować zgodnie z zaleceniami w ulotce.
Gdy objawy nie ustąpią - niezbędna będzie wizyta u ginekologa (prywatnie)