Brązowe upławy z domieszką krwi

2 tygodnie po miesiączce zauważyłam plamienie krwią trwajacy 2 dni (wkładka wystarczała) nastepnego dnia pojawiły sie brazowe upławy z domieszka krwi,zaczęło mnie piec w pochwie,zaczęłam zażywac iladian ale nic nie pomaga a brazowe upławy z domieszka krwi ciagle pojawiaja sie juz z tydzien choc w małej ilości.Czym to jest spowodowane? to zwykłe jakieś zakażenie czy coś poważnego? Mam stałego partnera,od miesiaca przeprowadzilismy sie,czy może to od "innej " wody ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.