Brązowe upławy z pochwy a zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Czy brązowe upławy z pochwy mogą być spowodowane zażywaniem pierwszych w życiu tabletek antykoncepcyjnych ? Zażyłam pierwszą tabletkę w pierwszy dzień krwawienia trwało 3 dni krócej niż zwykle teraz przy 9 tabletce mam brązowe upławy i plamienia dzieje się tak nieustannie od końca okresu.

Milena Lubowicz

Może się tak zdarzyć przy rozpoczęciu zażywania tabletek. Gdyby dolegliwości te się przeciągały i nie było poprawy proszę udać się do ginekologa, być może wskazana będzie zmiana tabletek na inne.
Pozdrawiam