Brązowe upławy z pochwy i ból jajników

Od kilku dni mam brązowe bezzapachowe upławy z pochwy.Niekiedy czuje ból w okolicach jajników jak pochwy.Biore tabletki Vibinmini od ponad pół roku.Cytologie robioną miałam w lipcu i wszystko było dobrze ( gr. II ) . Miałam kiedyś problem z torbielem który mi pękł.Ostatnio na badaniach wyszły mi liczne bakterie w moczu . Co może być powodem tych upławów ?

Witam, przykro mi, ale tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do któregoś z ginekologów z naszego zespołu. Pozdrawiam RH