Brązowe upławy zamiast okresów

Witam. W listopadzie zamiast okresu miałam brązowe upławy przez 3 dni (Ostatni okres miałam 14 października i trwał 9 dni, miesiączki zwykle przychodziły do 15, od zawsze nieregularne) W grudniu sytuacja się powtarza lecz upławy trwały prawie 3 tygodnie. Były wodniste i z każdym dniem jaśniały aż zanikły. Dziś już 13 a ja znów zamiast okresu mam brązowe upławy, lecz z kroplami krwi. Nie wykluczam możliwości ciąży, mimo że robiłam dwa testy - negatywne (w październiku i listopadzie).

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.