Brązowo-czarna krew podczas miesiączki

Dzień dobry.
Jestem 27 letnią dziewczyną i do tej pory miałam zawsze regularne miesiączki. Wypadały co 28 dni dosłownie jak w zegarku. W tym miesiącu powinnam dostać okres 13 listopada, ale dostałam 2. Muszę dodać, że był on trochę dziwny, na początku krew była bardziej brązowa/czarna i tylko 2 dni były takie jak wcześniej normalnej miesiączki, później znowu było to słabe brązowe plamienie, które trwało dość długo.

Dziś, czyli 16 listopada, znowu dostałam okres, z rana krew znowu była bardziej brązowa/ciemna niż zazwyczaj, ale teraz chyba zaczyna wyglądać jak mój normalny okres. Umówiłam się już na wizytę do ginekologa, ale jest ona dopiero pod koniec miesiąca, a ja jestem trochę zaniepokojona i bardzo prosiłabym o podanie wyjaśnienia, co się ze mną dzieje?
Dodam, że nie wykonuje żadnej ciężkiej fizycznej pracy,ani nie jestem na diecie. Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 16 października i następnego dnia planowo dostałam okres.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie!

Krwawienie z początku miesiąca najprawdopodobniej było krwawieniem międzymiesiączkowym. Ze względu na jej charakter oraz czas występowania była (druga połowa cyklu) najbardziej prawdopodobna jest niewydolność ciałka żółtego, zaburzenie związane z niedoborem progesteronu.
Sugerowałabym kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym w celu wykonania badań diagnostycznych i ewentualnego leczenia.
Każde krwawienie międzymiesiączkowe wymaga diagnostyki.

Pozdrawiam.