Brązowo-czarna wydzielina po porodzie

Witam mam 22 lata jestem 6 miesiecy po porodzie od 4 miesiecy mam miesiaczki dotad byly regularne. Ostatni okres mialam 9.04 trwal 4 dni . Mialam normalne krwawienie niezbyt obfite . Dzis tzn 17.04 rano zle sie czulam i idac do lazienki zauwazylam jasna krew ze sluzem pod koniec dnia dostalam krwawienia jak przy okresie potem przed pojsciem spac krew byla brazowo czarna. Prosze o jak najszybsza odpowiedz bardzo sie niepokoje nigdy tak nie mialam . Dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.

Piotr Pilarski

Sugeruję zgłosić się do ginekologa. Bez zbadania nie jestem nic w stanie stwierdzić.

Pozdrawiam.