Brązowo-szary śluz i brak miesiączki

Witam! Rok temu miałam przez około 2 tyg. bóle brzucha, a ostatnio (przez 2 tyg) leci mi brązowy śluz.;/ Dziś miałam jakiś szary zmieszany z brązowym. Bardzo się boje, że z moim organizmem jest coś nie tak ! (nie ze względu śluzu). Wszyscy mówią, iż kiedy zaczną się bóle brzucha to się dostaje miesiączki, a ja na nią już czekam rok! Błagam pomóżcie! P.S Ostatnio poczułam w pochwie taki dziwny prąd, który mnie bardzo zaszokował. 2 dni później poczułam takie dziwne bąbelki. I jak ja mam się nie martwić o swój organizm!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Jeśli jest Pani zaniepokojona, to warto udać się do lekarza ginekologa. Być może Pani dolegliwości nie są spowodowane żadną chorobą, ale w razie wątpliwości zawsze warto to sprawdzić.
Pozdrawiam!