Brązowy, krwisty śluz z pochwy

Witam to znowu ja. Od dwóch dni mam problem , gdyż zauważyłam ze z mojej pochwy wydziela sie brązowy krwisty sluz. Proszę o pomoc. Miesiaczka skończyła mi sie ponad tydzień temu i występuje ona regularnie. Raz mi sie spóźnia dwa dni. Nie uprawiam seksu , ani nic z tych rzeczy. Nie wiem naprawde o co chodzi zaczyna mnie to martwić. Okolice pochwy i reszta jest normalna nic nie mnie boli nie mam problemów tylko jedynie ten sluz i to cos w nim.:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie objawy wynikają z wahań hormonalnych./