Brązowy mocz po uderzeniu w okolicę wątroby

Witam.3 dni temu uderzył em prawym ciałem w kanapę okolice wątroby. Przez chwilę nie mogłem oddechu złapać. Przez 2 dni miałem taki ból ze musiałem zażywać środki przeciw bólowe. Dzisiaj juz tak nie boli ale zauważyłem brązowy mocz.czy to jest groźne i jak to leczyć.?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana zabarwienia moczu mogła powstać na skutek przebytego urazu. Wskazana jest ocena przez lekarza oraz wykonanie badań dodatkowych.