Brązowy śluz a ryzyko ciąży

witam mam pytanie ostatni okres miałam 21 08 2013 i do tej pory nie dostałam nastepnego dodam ze uprawiamy seks bez zabezpieczenia ponad 2 tyg temu robiłam test wyszedl negatywny a ja nie mam okresu a dis pojawił sie śluz taki brazowy na wkładce co to może byc -ciąża?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W Pani przypadku nie można wykluczyć ciąży. Proszę jeszcze raz wykonać test ciążowy dla pewności ( 2 tygodnie temu był ujemny ale nie można jeszcze wtedy tylko za jego pomocą wykluczyć ciąży).