Brązowy śluz, bóle okolic jajników po miesiączce

Witam Dostalam okres normalny ale po 7 dniach mam dwa tygodnie taki brazowy sluz tez leciutko krwawie i podbrzusze tzw w okolicach jajnikow odczuwam lekki bol tak jak bym miala dostac okres... Czy to nie pokojace takie cos mam pierwszy raz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.