Brązowy śluz i ciąża

Jestem w 10 tygodniu ciąży, dziś się kochałam z mężem i po stosunku pojawił się u mnie brązowy śluz, nigdy wcześniej tak nie miałam. Co to oznacza i co mam robić?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

W Pani przypadku najprawdopodobniej jest to plamienie związane z odbytym stosunkiem, ale nie należy tego lekceważyć i dlatego powinna Pani udać się do ginekologa, który Panią zbada i wykluczy inne przyczyny plamień w ciąży.