Brązowy śluz po łyżeczkowaniu

poronilam mialam lyzeczkowanie po pierszej miesiace zaczelismy sie ponownie starac po jakims czasie zauwazylam brozowy sluz co to oznacza ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się brązowego plamienia może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną może być nadżerka czy polip. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.