Brązowy śluz po miesiączce a operacyjne usunięcie jajnika

Jestem miesiąc po operacji usuniecia jajnika i endometriozy w bliźnie po cięciu cesarskim.Pierwsza miesiaczka pojawiła się dwa tygodnie po operacji.Niepokoi mnie to ,ze po miesiaczce pojawił się brazowy śluz.Co moze być tego przyczyną.Bardzo prosze o pomoc.Na wizytę jestem umówiona dopiero za dwa tygodnie.Dziekuję Andzelika

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie krwawienie może być objawem oczyszczania się macicy po zabiegu.