Brązowy śluz przed jajeczkowaniem

Witam . Mam mały problem . Co jakis czas mam śluz z krwia albo jest on koloru takiego jakby brazowego . Byłam u ginekologa i pytalam o to ale powiedział mi ze to jest przed jajeczkowaniem tak .ale martwie sie troche o to . moze mi ktos to wytumaczyc

Witam! Delikatne plamienia mogą towarzyszyć owulacji. Jest to zupełnie normalny objaw. Nie ma powodów do niepokoju.