Brązowy śluz przy antykoncepcji

Witam. Chciałam zapytać czy jeśli kochałam się ostatniego dnia przerwy tabletek 24+4 (Naraya plus) i rozpoczęłam nowy blister, to czy normalny jest brązowy śluz 3 dnia nowego blistra, gdy wczoraj (2) go nie było?
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam,
Plamienia i krwawienia śródcykliczne są jednym z najczęstszych działań niepożądanych antykoncepcji hormonalnej. Nie należy się nimi przejmować. Jeśli staną się uciążliwe lub bardziej obfite konieczna będzie zamiana dotychczas stosowanego preparatu. Jeśli nowy blister rozpoczęła Pani bezpośrednio po starym, ochrona antykoncepcyjna była zachowana również podczas przyjmowania białych tabletek placebo.