Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 4 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowy śluz przy antykoncepcji

Witam. Chciałam zapytać czy jeśli kochałam się ostatniego dnia przerwy tabletek 24+4 (Naraya plus) i rozpoczęłam nowy blister, to czy normalny jest brązowy śluz 3 dnia nowego blistra, gdy wczoraj (2) go nie było?
KOBIETA ponad rok temu

Witam, Plamienia i krwawienia śródcykliczne są jednym z najczęstszych działań niepożądanych antykoncepcji hormonalnej. Nie należy się nimi przejmować. Jeśli staną się uciążliwe lub bardziej obfite konieczna będzie zamiana dotychczas stosowanego preparatu. Jeśli nowy blister rozpoczęła Pani bezpośrednio po starym, ochrona antykoncepcyjna była zachowana również podczas przyjmowania białych tabletek placebo.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy