Brązowy śluz tydzień po skończeniu okresu

Brązowy śluz tydzień po końcu okresu, mam go praktycznie co miesiąc od jakiegoś czasu, sądziłam, że to normalne, mama mnie zaniepokoiła, że nie. Nie współżyję, nie biorę tabletek. O co chodzi? Czy to coś poważnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.