Brązowy śluz w 27. tygodniu ciąży

Witam ;) Obecnie jestem w 27tyg. ciazy, od kilku dni wystepuje u mnie brazowy sluz , oczywiscie poszlam z tym do swojego lekarza prowadzacego zostaly mi przepisane lekki o nazwie Isoptin 40 i Fenetrol GSK , zalecono mi brac 3x1. Co prawda biore je drugi dzien choc zmiany sluzu sa widoczne ma bladszy kolor , ale zato nie czuje aktywnosci maluszka , ale nadal odczuwam jak by sie dziecko naciagalo choc zadko. nastepna wizyte mam za 2 tyg. Ale jestem nie zapokojona , czy to moze byc cos groznego?

Ciąża to 9 miesięcy radości i troski. Jeśli Pani jest zaniepokojona zmniejszoną aktywnością ruchową płodu wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego lub na izbie przyjęć szpitala położniczego.