Brązowy śluz w 7. tygodniu ciąży

mam takie pytanie jestem w 7 tygodniu ciazy I od dwoch dni mam bardzo delikate plamienie jasno brazowe, bylam wczoraj u lekarza ale zrobil usg I okazalo sie ze wszystko jest w porzadku , ale mnie bardzo martwi ten sluz brazowy, od czego to moze byc? Lekarz mi powiedzial ze mozliwe ze peklo jakies naczynko krwionosne I dlatego jest troszke ten sluz brazowy czy to napewno nic zlego sie nie dzieje? Bardzo sie martwie, prosze o odpowiedz, dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli była Pani na wizycie u specjalisty ginekologa i wykluczone zostały wszelkie nieprawidłowości, to nie ma powodów do niepokoju. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Być może jest to krwawienie w okresie potencjalnej miesiączki- takie objawy mogą pojawiać się przez pierwsze trzy miesiące trwania ciąży. Jeśli USG wykazało że ciąża rozwija się prawidłowo- proponuję prowadzić spoczynkowy tryb życia aż do ustąpienia plamienia.