Brązowy śluz w ciąży: czy to normalne?

Obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży. Tydzień temu dostałam plamienia i poszłam na wizytę do ginekologa. Powiedział, że wszystko jest w porządku, że te palmienia są z macicy i żebym sie tym nie martwiła wcale. Dostałam D*** i magnez, ale od 2 dni mam jasnobrązowy śluz w środku. Nie mam skurczy, ani bóli brzucha. Czy mam powody do zmartwienia? Czy coś takiego jest normalne? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie.
Plamienia na poczatku ciąży występują dosyć często. Przyczyną może być duży wysiłek fizyczny, stres lub niedobór progesteronu. Dlatego otrzymała Pani preparat zawierający mający na celu uzupełnić ten niedobór. Powinna Pani duzo odpoczywać i dbać o siebie.
Pozdrawiam.