Brązowy śluz w okresie karmienia piersią - co to może być?

Witam,
5 miesięcy temu urodziłam córeczkę, którą karmię piersią, miesiączka pojawiła się na 2 miesiące po porodzie, była bardzo skąpa, następną dostałam regularnie, tak jak przed ciążą - 26 dnia cyklu. Następna powinna się pojawić 15 listopada i do tej pory jej nie ma.
Natomiast od kilku dni mam brązowe plamienia, nie mam pojęcia, co to jest, nic mnie nie boli, nie przyjmuję żadnej antykoncepcji hormonalnej, robiłam test ciążowy, okazał się negatywny.
Proszę powiedzieć, co to może być?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Dopóki karmi Pani piersią, może Pani mieć nieregularne miesiączki i plamienia. W Pani organizmie następują bowiem wahania poziomów hormonów, zależne od częstości i długości karmienia. Dopiero gdy córeczka zacznie jeść istotnie mniej Pani pokarmu, miesiączki mogą zacząć pojawiać się w regularnych odstępach, które jednak mogą być dłuższe lub krótsze niż przed ciążą.

Pozdrawiam serdecznie!