Brązowy śluz z pochwy a nieregularne miesiączki

Witam. Od 2 - 3 miesięcy zauważyłam brązowy śluz z pochwy, nie wiem co on może oznaczać. Miesiączki mam nieregularne a podczas dni płodnych śluz jest taki jaki być powinien. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie Z racji na fakt iż okres jest nieregularny i pojawiają się brązowe plamienia możliwe są wahania hormonalne. Wskazana jest tym momencie konsultacja ginekologiczna.

Witam! Opisane zaburzenia najprawdopodobniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Do ich powstania mogły przyczynić sie również zmiana diety, klimatu czy wahania masy ciała.