Brązowy śluz z pochwy i uczucie swędzenia a zmiany skórne na penisie partnera

Witam, bardzo proszę o pomoc - Lecial mi brazowy sluz z pochwy i odczucie swedzenia potem kochalismy sie i dostal czerwonych plamek i skora zaczela my schodzic z grzyba, po ostatnim okresie, gdy kocham się z moim chłopakiem czulam pieczenie i bol jak wkladal swojego penisa. Ponownie dostal plam, dodam ze mialam zapalenie nerek i bralam silne anytbiotki, Moze to od tego, Bardzo proszę o radę, co mogę zrobić?

Robert Markowski Ginekologia

Najrozsądniej będzie- udać się do swojego ginekologa i leczyć się razem z partnerem.